13 października 2016

[Interpelacja Radnego Miasta Gdańska] Komunikacyjna draka na południu Gdańska - co gryzie mieszkańców korzystających z pętli autobusowej Kampinowska?

Przypomnijmy, że w lipcu br. otrzymałem kilkadziesiąt opinii o funkcjonowaniu komunikacji miejskiej w rejonie pętli Kampinowska na południu Gdańska. Wszystkie otrzymane informacje przekazałem na ręce Pana Sebastiana Zomkowskiego Dyrektora ds. Przewozów Pasażerskich z Zarządu Transportu Miejskiego przy okazji spotkania w Urzędzie Miejskim z Panem Wiceprezydentem Piotrem Grzelakiem, a wybrane opublikowałem tutaj. Następnie odbyło się spotkanie w siedzibie ZTM, które również opisałem tutaj. Niestety nie otrzymałem odpowiedzi, ani do ZTM, ani od Rady Osiedla Ujeścisko, dopiero Pan Marek Bumblis Radny Miasta Gdańska na moją prośbę złożył interpelację do Prezydenta o treści:
W związku z postulatem  mieszkańców Gdańska  Południe zgłaszam potrzebę poprawy komunikacji w rejonie pętli Kampinowska tj. kursowania linii 113 i 175 oraz 213 zgodnie z wnioskami  mieszkańców zgłaszanymi na spotkaniach oraz w załączonym poniżej e-mailu do radnego...
Więcej o Panu Marku Bumblisie: http://www.bumblis.pl/

Będą kolejne boiska

Będą kolejne boiska

O budżecie obywatelskim

O budżecie obywatelskim

Będzie bezpieczniej

Będzie bezpieczniej

Komunikacja miejska

Komunikacja miejska