09 lutego 2017

Metropolitalne Targi Pracy Pomorza 2017

Największe wydarzenie HR w północnej Polsce! Prawdziwy festiwal pracy, gdzie będzie na Was czekać niemal 150 wystawców z całej metropolii oraz kilka tysięcy ofert pracy. Chwała temu z nas, kto choć raz w życiu nie doświadczył trudów poszukiwania pracy!
Jeżeli jednak nie jesteś w tej grupie szczęśliwców i wciąż szukasz pracy, myślisz o zmianie obecnej albo dopiero rozpoczynasz swoją karierę zawodową koniecznie odwiedź Targi! Przyjdź i przekonaj się sam jakich kandydatów poszukują firmy oraz jak wygląda oferta trójmiejskich pracodawców. Na targach będziesz miał nie tylko możliwość bezpośredniej rozmowy ze swoim przyszłym szefem, ale także zdobędziesz sporo praktycznych wskazówek dotyczących procesu rekrutacji. Dowiesz się jak wykorzystać monitoring sieci i social media, jak tworzyć interaktywne aplikacje oraz strategię biznesową. W tym miejscu zapoznasz się również z bogatą ofertą bezpłatnych szkoleń, staży, dofinansowań do wynagrodzeń czy Krajowego Funduszu Szkoleniowego, dzięki którym zdobędziesz nowe umiejętności albo poszerzysz dotychczasowe.
Kolejną atrakcją będzie konferencja "Metropolitan Career" - cykliczne wydarzenie towarzyszące targom, które w tym roku odbędzie się już po raz trzeci. Co roku na widowni podczas prelekcji zasiada niemal 300 uczestników. W tym roku zapraszamy wszystkich pasjonatów najnowszych technologii. Poznacie świat nowoczesnych, cyfrowych narzędzi, które pomogą wam lepiej zrozumieć współczesny świat edukacji i rynku pracy. Wśród prowadzących gościmy zarówno znanych mówców ze świata marketingu, nowych technologii oraz biznesu, jak i doświadczonych doradców zawodowych i praktyków, takich jak Paweł Tkaczyk, Kamil Kozieł czy Piotr Bucki. W tym roku posłuchacie m.in. Natalii Hatalskiej oraz Przemka Staronia, którzy powiedzą nam o tym jak cyfryzacja i nowe technologie zmienią pracę i edukację w najbliższej dekadzie.

W Alei Rekrutacji nasi eksperci podpowiedzą Ci jakie błędy popełniasz przy wysyłaniu CV oraz co powinieneś zrobić, aby ustrzec się wielomiesięcznych poszukiwań i zdobyć pracę marzeń od razu! Tu zrobisz też zdjęcie do dokumentów aplikacyjnych oraz profesjonalną fotografię biznesową. Jeżeli w Twojej pracy wymagana jest znajomość języka obcego, przed rozmową z pracodawcą z pewnością przyda Ci się krótki trening, w którym pomogą Ci nas lektorzy.
Dla tych, którzy marzą o byciu własnym szefem przygotowaliśmy specjalną Strefę Przedsiębiorczości. Tutaj dowiesz się skąd wziąć środki na rozpoczęcie działalności, jak rozwinąć swój pomysł w dobrze prosperujący biznes, a także gdzie szukać niedrogiego i profesjonalnego miejsca na siedzibę dla swojej firmy. Będziesz mógł także sprawdzić swoich sił jako przyszły przedsiębiorca w specjalnej grze fabularnej, gdzie odkryjemy przed Tobą tajniki marketingu, negocjacji i zarządzania.
Nie zapomnieliśmy także o młodszych uczestnikach Targów. Dla uczniów i studentów przygotowaliśmy specjalne stoisko Centrum Rozwoju Talentów, na którym pomożemy odkryć ich zawodowe predyspozycje i określić dalszą ścieżkę kariery. Za pomocą interaktywnego Informatora Zawodowego pokażemy także, jakie kierunki kształcenia cieszą się największą popularnością i w jakich branżach najłatwiej o atrakcyjną pracę.
Jeżeli po tym intensywnym wysiłku będziesz potrzebował chwili wytchnienia i relaksu zapraszamy Cię do Strefy Gamifikacji. Tam nie tylko odpoczniesz, ale będziesz mógł na własne oczy zobaczyć czym jest rozszerzona rzeczywistość i w jakim kierunku zmierza dzisiejsza technologia, jak w ciekawy i kreatywny sposób rozwijać swoje zawodowe talenty, a także dowiedzieć się na jakich stanowiskach zastąpią nas...roboty!
Metropolitalne Targi Pracy Pomorza 2017
data: 2 marca 2017 (czwartek)
godzina: 10:00 – 16:00
miejsce: Amber Expo
adres: Gdańsk, ul. Żaglowa 11
organizator: Gdański Urząd Pracy/Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku
bilety: wstęp wolny
Będą kolejne boiska

Będą kolejne boiska

O budżecie obywatelskim

O budżecie obywatelskim

Będzie bezpieczniej

Będzie bezpieczniej

Komunikacja miejska

Komunikacja miejska