. Informacje o dzielnicy: Ujeścisko-Łostowice, Jasień, Orunia Górna-Gdańsk Południe, Chełm: Platynowa - poprawa bezpieczeństwa na przejściach dla pieszych .

29 lutego 2020

Platynowa - poprawa bezpieczeństwa na przejściach dla pieszych

Platynowa-poprawa-bezpieczenstwa-na-przejsciach-dla-pieszych
W ostatniej edycji Budżetu Obywatelskiego wygrał projekt poprawy bezpieczeństwa na ulicy Platynowej. O konieczności zmian dla pieszych w dzielnicy Orunia Górna-Gdańsk Południe nie trzeba nikogo przekonywać. Najmłodsza gdańska Rada Dzielnicy aktywnie uczestniczy w życiu społecznym mieszkańców i postuluje w wielu inicjatywach. Natomiast Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska przygotowuje się do realizacji projektu i wykonania oświetlenia LED na dwóch przejściach zlokalizowanych na ulicy Platynowej. Pierwsze na wysokości sklepu Lidl i kolejne przed komisariatem.
Zgodnie z regulaminem konsultacji społecznych ostateczny termin przewidziany na realizację to koniec 2021 roku, wartość projektu to 55 000 pln. Ilość punktów otrzymanych w głosowaniu to 917.
Masz pomysł na projekt w Budżecie Obywatelskim? Napisz w komentarzu.


1 komentarz:

  1. Mogliście zamontować jeszcze lustro przy wyjeździe ze Strzelców Karpackich. Tak jak z prawej strony jeszcze widać, czy coś jedzie, z lewej nie ma szans. Zawsze wyjeżdżam "Na czuja" i nie wiem co mnie czeka, bo nic nie widać.

    OdpowiedzUsuń