. Informacje o dzielnicy: Ujeścisko-Łostowice, Jasień, Orunia Górna-Gdańsk Południe, Chełm: Zima znów zaskoczyła drogowców... .

13 stycznia 2014

Zima znów zaskoczyła drogowców...

Dzisiejszy poranek w południowych dzielnicach Gdańska przebiegł pod dyktando zimy. Niestety po raz kolejny drogowcy nie sprostali zadaniu i nie ułatwili życia kierowcom. Wskutek ich zaniedbań wiele osób spóźniło się do pracy, ale cóż chyba już wszyscy się przyzwyczaili...gdy spada śnieg ludzie biorą urlopy na żądanie, bo nie ma większego sensu jechać ponad dwie godziny do pracy...osobiście przez Ujeścisko jechałem (czytaj turlałem) się niemal godzinę.

2 komentarze:

  1. Nie przesadzaj, że zima zaskoczyła drogowców, tak najłatwiej i najlepiej powiedzieć. A zadaj sobie trudu i zapytaj służby jak to wyglądało.

    OdpowiedzUsuń
  2. Witam.
    Pragnę przypomnieć, iż blog charakteryzuje się tym, iż jest subiektywny...W związku z tym to moja opinia. Dodatkowo zachęcam do zapoznania się z artykułem o temacie: Sprzęt odśnieżający nie wyjechał w porę na ulice Gdańska. Będą konsekwencje finansowe

    Cały tekst: http://trojmiasto.gazeta.pl/trojmiasto/1,35636,15284187,Sprzet_odsniezajacy_nie_wyjechal_w_pore_na_ulice_Gdanska_.html

    OdpowiedzUsuń