. Informacje o dzielnicy: Ujeścisko-Łostowice, Jasień, Orunia Górna-Gdańsk Południe, Chełm: Nowe mieszkania TBS .

03 marca 2016

Nowe mieszkania TBS

Towarzystwa Budownictwa Społecznego w południowej części Gdańska planują powstanie niemal 400 nowych mieszkań. W najbliższych latach lokale zostaną wybudowane w okolicy ulic
Unruga i Piotrkowskiej oraz Człuchowskiej na gdańskim Ujeścisku. Przy Unruga już w trakcie budowy jest 85 mieszkań o powierzchni od 31 do 62 m2, przy Człuchowskiej nr 3 i 5 kolejnych kilkadziesiąt.
Poniżej zdjęcia w trakcie realizacji inwestycji.8 komentarzy:

 1. Ja także miałem okazję kupić w Trójmieście mieszkanie w nowym budownictwie i jestem z niego bardzo zadowolony, Fajnie, że przedtem przeczytałem o tym czym jest protokół zdawczo-odbiorczy https://www.eurostyl.com.pl/blog/protokol-zdawczo-odbiorczy-nieruchomosci-co-musisz-o-nim-wiedziec bo w takim przypadku należy go podpisać.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja nigdy nie miałam okazji aby kupować mieszkanie z rynku pierwotnego, ale może kiedyś nadarzy się taka okazja. Na ten moment jestem bardzo szczęśliwa, że udało mi się sprzedać moje mieszkanie w Warszawie. Jako, ze zależało mi na czasie to firma https://skupujemy-mieszkania.waw.pl/ po prostu skupuje mieszkania po ówczesnej dobrej i rzetelnej wycenie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Naprawdę świetnie napisane. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ogólnie jak widać to budownictwo fajnie się rozwija i co jest najważniejsze, że wszystko trwa krócej. Na pewno zasługę w tym ma również stosowanie oprogramowania dla budownictwa. Jak czytałem na stronie https://www.connecto.pl/oprogramowanie-dla-budownictwa-poznaj-zalety/ to takie oprogramowanie ma wiele zalet.

  OdpowiedzUsuń
 5. Dobrze, że branża budownicza nie zwalnia, a wręcz przeciwnie, ciągle widzimy, że coś nowego się buduje. Myślę, że tego typu firmy wspomagają się również na co dzień odpowiednim oprogramowaniem, jak np. System obiegu dokumentów dla budownictwa

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetnie napisane. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetna sprawa. Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń