. Informacje o dzielnicy: Ujeścisko-Łostowice, Jasień, Orunia Górna-Gdańsk Południe, Chełm: Nowe mieszkania TBS .

03 marca 2016

Nowe mieszkania TBS

Towarzystwa Budownictwa Społecznego w południowej części Gdańska planują powstanie niemal 400 nowych mieszkań. W najbliższych latach lokale zostaną wybudowane w okolicy ulic
Unruga i Piotrkowskiej oraz Człuchowskiej na gdańskim Ujeścisku. Przy Unruga już w trakcie budowy jest 85 mieszkań o powierzchni od 31 do 62 m2, przy Człuchowskiej nr 3 i 5 kolejnych kilkadziesiąt.
Poniżej zdjęcia w trakcie realizacji inwestycji.6 komentarzy:

 1. Ja także miałem okazję kupić w Trójmieście mieszkanie w nowym budownictwie i jestem z niego bardzo zadowolony, Fajnie, że przedtem przeczytałem o tym czym jest protokół zdawczo-odbiorczy https://www.eurostyl.com.pl/blog/protokol-zdawczo-odbiorczy-nieruchomosci-co-musisz-o-nim-wiedziec bo w takim przypadku należy go podpisać.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja nigdy nie miałam okazji aby kupować mieszkanie z rynku pierwotnego, ale może kiedyś nadarzy się taka okazja. Na ten moment jestem bardzo szczęśliwa, że udało mi się sprzedać moje mieszkanie w Warszawie. Jako, ze zależało mi na czasie to firma https://skupujemy-mieszkania.waw.pl/ po prostu skupuje mieszkania po ówczesnej dobrej i rzetelnej wycenie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Naprawdę świetnie napisane. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ogólnie jak widać to budownictwo fajnie się rozwija i co jest najważniejsze, że wszystko trwa krócej. Na pewno zasługę w tym ma również stosowanie oprogramowania dla budownictwa. Jak czytałem na stronie https://www.connecto.pl/oprogramowanie-dla-budownictwa-poznaj-zalety/ to takie oprogramowanie ma wiele zalet.

  OdpowiedzUsuń
 5. Dobrze, że branża budownicza nie zwalnia, a wręcz przeciwnie, ciągle widzimy, że coś nowego się buduje. Myślę, że tego typu firmy wspomagają się również na co dzień odpowiednim oprogramowaniem, jak np. System obiegu dokumentów dla budownictwa

  OdpowiedzUsuń