26 sierpnia 2016

[Spotkanie z ZTM] Komunikacyjna draka na południu Gdańska - co gryzie mieszkańców korzystających z pętli autobusowej Kampinoska?

Tematem spotkania w Zarządzie Transportu Miejskiego była poprawa komunikacji w rejonie pętli Kampinoska tj. kursowanie linii 113 i 175 oraz 213. Na spotkanie zaprosiłem Piotra
Olejarczyka z portalu Mojaorunia.pl, który zajmuje się również tematyką komunikacji miejskiej. Wspólnie z Panem Sebastianem Zomkowski Dyrektor ds. Przewozów Pasażerskich omówiliśmy przesłane opinie mieszkańców i możliwości ewentualnych korekt rozkładu jazdy. Na jesieni planowane są badania opinii pasażerów, jednak ZTM podkreśla, że około rok temu w rejonie pętli Kampinowska z inicjatywy Radnego Lecha Kaźmierczyka odbyło się spotkanie z mieszkańcami na temat kursowania autobusów miejskich i zmiany zostały zaakceptowane przez mieszkańców..Pytanie kto akceptował obecny rozkład jazdy skoro jest wiele negatywnych opinii. Pan Lech Kaźmierczyk niestety nie znalazł czasu aby uczestniczyć w spotkaniu.
Będą kolejne boiska

Będą kolejne boiska

O budżecie obywatelskim

O budżecie obywatelskim

Będzie bezpieczniej

Będzie bezpieczniej

Komunikacja miejska

Komunikacja miejska