. Informacje o dzielnicy: Ujeścisko-Łostowice, Jasień, Orunia Górna-Gdańsk Południe, Chełm: Budżet Obywatelski - oświetlenie zbiorników Świętokrzyska i łącznik pomiędzy osiedlami - warto głosować .

13 sierpnia 2018

Budżet Obywatelski - oświetlenie zbiorników Świętokrzyska i łącznik pomiędzy osiedlami - warto głosować

Rozpoczęto prace nad budową oświetlenia wokół zbiorników retencyjnych Świętokrzyska 1 i 2 oraz budową ciągu pieszego od ul. Jaworzniaków i ścieżki biegowej do ul. Dulin'a. Dzięki tym inwestycjom, po wielu latach oczekiwań mieszkańcy osiedla Miłego i Pięć Wzgórz doczekają się połączenia, które również co bardzo istotne, będzie oświetlone. 

Wnioskodawcom oraz wszystkim osobom zaangażowanym w proces głosowania GRATULUJĘ inicjatywy. Jednocześnie miło mi poinformować i zachęcić do głosowania na projekt [Boisko wielofunkcyjne: os. Pięć Wzgórz/Jaworzniaków], którego głównym pomysłodawcą jest Adrian - autor zwycięskiego projektu Park rekreacyjny na osiedlu Pięć Wzgórz, niebawem opiszę na blogu również i ten projekt.
3 komentarze:

  1. Ścieżka zrobiona,łącznik również - fajnie. Tylko że zgodnie z SIWZ to miało być zakończone w czerwcu. Chyba że w umowie są inne terminy. Termin na wykonanie oświetlenia jest zgodnie z SIWZ do końca września. Czyli został miesiąc, a nie widać żeby cokolwiek w tym kierunku było robione. Oby się nie okazało, że na oświetlenie będziemy czekać kolejny rok.

    OdpowiedzUsuń
  2. Termin oświetlenia do końca września. Mamy koniec października... Terminy to kwestia umowna jak zwykle... Postawili słupy i nikogo nie ma od 2 tygodni.

    OdpowiedzUsuń
  3. Właśnie wróciłam ze spaceru, słupy z lampami stoją, ale nadal ciemno... Czy ktoś może udzielić odpowiedzi na pytanie: kiedy te lampy się zaświecą?

    OdpowiedzUsuń