. Informacje o dzielnicy: Ujeścisko-Łostowice, Jasień, Orunia Górna-Gdańsk Południe, Chełm: Raj dla dzieci: park rekreacyjno-edukacyjny jak marzenie .

15 sierpnia 2018

Raj dla dzieci: park rekreacyjno-edukacyjny jak marzenie

Drodzy czytelnicy, Drodzy rodzice! Ostatnio byłem w Pasłęku - to wydarzenie można pomyśleć, ale park, który zobaczyłem to było coś niesamowitego. Znajomi nie mogli mnie oderwać od oglądania i podziwania tego niesamowite miejsca dla dzieci. 
W Pasłęku mieszka około 13 tysięcy osób, a koszt inwestycji według portalu www.info.elbląg.pl to 2,7 mln złotych. Gdzie w niemal półmilionowym Gdańsku jest podobne miejsce? 
Dodam, że wspólnie z  Adrianem, autorem zwycięskiego projektu Park rekreacyjny na osiedlu Pięć Wzgórz z ostatniej edycji Budżetu Obywatelskiego w dzielnicy Ujeścisko-Łostowice zgłosiliśmy kolejną inicjatywę [Boisko wielofunkcyjne: os. Pięć Wzgórz/Jaworzniaków], która może być świetnym miejscem do spędzania czasu wolnego na świeżym powietrzu.


1 komentarz:

  1. Taki plac zabaw to moje marzenie (choć jestem już dorosła). Przydałby się u nas! Zwłaszcza, że nowego placu zabaw na Porębskiego szybko się nie doczekamy. Wstyd, żenada i kompletny brak słów!

    OdpowiedzUsuń