. Blog o rozwoju południowych dzielnic Gdańska: Budżet Obywatelski - oświetlenie zbiorników Świętokrzyska i łącznik pomiędzy osiedlami - warto głosować .

13 sierpnia 2018

Budżet Obywatelski - oświetlenie zbiorników Świętokrzyska i łącznik pomiędzy osiedlami - warto głosować

Rozpoczęto prace nad budową oświetlenia wokół zbiorników retencyjnych Świętokrzyska 1 i 2 oraz budową ciągu pieszego od ul. Jaworzniaków i ścieżki biegowej do ul. Dulin'a. Dzięki tym inwestycjom, po wielu latach oczekiwań mieszkańcy osiedla Miłego i Pięć Wzgórz doczekają się połączenia, które również co bardzo istotne, będzie oświetlone. 

Wnioskodawcom oraz wszystkim osobom zaangażowanym w proces głosowania GRATULUJĘ inicjatywy. Jednocześnie miło mi poinformować i zachęcić do głosowania na projekt [Boisko wielofunkcyjne: os. Pięć Wzgórz/Jaworzniaków], którego głównym pomysłodawcą jest Adrian - autor zwycięskiego projektu Park rekreacyjny na osiedlu Pięć Wzgórz, niebawem opiszę na blogu również i ten projekt.
1 komentarz:

  1. Ścieżka zrobiona,łącznik również - fajnie. Tylko że zgodnie z SIWZ to miało być zakończone w czerwcu. Chyba że w umowie są inne terminy. Termin na wykonanie oświetlenia jest zgodnie z SIWZ do końca września. Czyli został miesiąc, a nie widać żeby cokolwiek w tym kierunku było robione. Oby się nie okazało, że na oświetlenie będziemy czekać kolejny rok.

    OdpowiedzUsuń