. Informacje o dzielnicy: Ujeścisko-Łostowice, Jasień, Orunia Górna-Gdańsk Południe, Chełm: [Odpowiedź Zastępcy Prezydenta] Komunikacyjna draka na południu Gdańska - co gryzie mieszkańców korzystających z pętli autobusowej Kampinoska? .

23 stycznia 2017

[Odpowiedź Zastępcy Prezydenta] Komunikacyjna draka na południu Gdańska - co gryzie mieszkańców korzystających z pętli autobusowej Kampinoska?

O pętli Kampinoska i problemach komunikacyjnych mieszkańców korzystających z  linii autobusowych 113, 175 i 213 pisałem między innymi w październiku  Komunikacyjna draka na południu Gdańska - co gryzie mieszkańców korzystających z pętli autobusowej Kampinowska? Otrzymałem wiele negatywnych opinii o funkcjonowaniu komunikacji miejskiej w tej części południowego Gdańska. W dialog z urzędnikami zaangażowałem Radnego Miasta Gdańska Pana Marka Bumblisa, który złożył interpelację do Zastępcy Prezydenta Gdańska w przedmiotowej sprawie. Niestety finalna odpowiedź jest negatywna.

Interpelacja Radnego Miasta Gdańska Pana Marka BumblisaOpinie mieszkańców:
1 komentarz:

  1. Nic to nie ie dało naszą opinię mają tam gdzie słońce nie dochodzi... Szkoda bo na wyborach to my decydujemy kto ma pozostać... Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń