18 stycznia 2018

Pan Prezydent Piotr Grzelak zapytał: Gdzie prowadzi ta ścieżka?

Podczas wizyty  na osiedlu Pięć Wzgórz Pan Prezydent Piotr Grzelak zapytał: Gdzie prowadzi ta ścieżka? Odpowiedź była prosta: do powstającego centrum edukacyjnego Jabłoniowa. Chciałbym  w sposób jak najbardziej precyzyjny przedstawić wraz z dokumentacją zdjęciową możliwość, a raczej brak możliwości dotarcia powstającej inwestycji przy ul. Jabłoniowej (szkoła i przedszkole) oraz planowanego przystanku linii 118, która zostanie wydłużona wraz z ulicą Piotrkowską.

Więcej o wizycie tutaj: [Wizyta Prezydenta na osiedlu Pięć Wzgórz]. Dodam, że na wczorajszym spotkaniu z mieszkańcami Siedlec i Wzgórza Mickiewicza na temat skomunikowania osiedla Pięć Wzgórz z Jabłoniową rozmawiałem z Panią Aleksandrą Dulkiewicz - Zastępcą Prezydenta ds. polityki gospodarczej, Panem Włodzimierz Bartosiewiczem - Dyrektorem Naczelnym Dyrekcji Rozbudowy Miasta Gdańska i Panem Marcinem Dawidowskim - Dyrektorem Wydziału Programów Rozwojowych Urzędu Miejskiego w Gdańsku.
Poniżej dokumentacja zdjęciowa przedstawiająca możliwości dotarcia mieszkańców osiedla Pięć Wzgórz (m. in.: ul. Porębskiego) do budowanej szkoły i przedszkola przy ul. Jabłoniowej.

Jestem na miejscu! Budowa szkoły przy ul. Jabłoniowej "jak na widelcu".

A za plecami osiedle Pięć Wzgórz z jedną z najbardziej zaludnionych w Gdańsku ulicą Porębskiego.

Będą kolejne boiska

Będą kolejne boiska

O budżecie obywatelskim

O budżecie obywatelskim

Będzie bezpieczniej

Będzie bezpieczniej

Komunikacja miejska

Komunikacja miejska