. Informacje o dzielnicy: Ujeścisko-Łostowice, Jasień, Orunia Górna-Gdańsk Południe, Chełm: Mieszkańcy doczekają się remontu ul. Niepołomickiej .

23 października 2018

Mieszkańcy doczekają się remontu ul. Niepołomickiej

Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska ogłosiła przetarg na poprawę nawierzchni jednej z najbardziej zakorkowanych ulic w południowej części Gdańska. Planowany remont Niepołomickiej będzie dotyczył odcinka od skrzyżowania z Kampinoską do kolejnego skrzyżowania z Przebiśniegową. Zakres zadania obejmuje ok. 250 metrów ulicy, skrzyżowanie z ul. Przebiśniegową i chodnik wzdłuż drogi.
W 2017 roku został już przeprowadzony remont ulicy Niepołomickiej od Przebiśniegowej do Srebrnej, o którym pisałem w marcu ubiegłego roku: [Remont Niepołomickiej – utrudnienia na południu Gdańska] i tutaj: [Dwa oblicza ul. Niepołomickiej].

2 komentarze:

  1. Szkoda że nie zrobią też brakującego kawałka chodnika na drugim końcu niepolomickiej od strony skrzyżowania ze starogardzka

    OdpowiedzUsuń
  2. Oświetlenie od strony skrzyżowania ze starogardzka również bardzo by się przydało. Czy może coś wiadomo o niepolomickiej od strony starogardzkiej?

    OdpowiedzUsuń