29 maja 2022

Wizyta Pani Prezydent na Ujeścisku już w poniedziałek

Dulkiewicz w dzielnicy Ujeścisko-Łotowice
Po przerwie spowodowanej pandemią ponownie Pani Prezydent Aleksandra Dulkiewicz wznawia cykl spotkań z mieszkańcami. Od godz. 17 w poniedziałek, 30-ego maja w dzielnicy Ujeścisko-Łostowice, przy ul. Człuchowskiej, w pobliżu zbiornika retencyjnego Jeleniogórska i szkoły podstawowej nr 12 zaplanowano spotkanie, na które serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców. W spotkaniu uczestniczyć będzie  prezydent Aleksandra Dulkiewicz i jej zastępcy, ponadto obecni będą dyrektorzy odpowiedzialni m.in. za inwestycje i sprawy społeczne, jak również z Gdańskiego Zarządu Dróg i Zieleni czy Zarządu Transportu Miejskiego. 

Organizatorzy informują, że w sytuacji niesprzyjającej pogody spotkanie zostanie przeniesione do sali gimnastycznej SP nr 12 przy ul. Człuchowskiej. 
Dulkiewicz w dzielnicy Ujeścisko-Łotowice
Na spotkaniu będzie też można szczegółowo poznać miejscowe plany zagospodarowania przestrzennego, a także napić się kawy czy herbaty, a dla dzieci przygotowano kącik do zabawy.
Przypomnijmy, że w maju Pani Dulkiewicz odwiedziała już dzielnicę Ujeścisko-Łostowice przy okazji prezentacji konsultacji społecznych nt. parku południowego.

Paweł Wiśniewski
redaktor naczelny
Będą kolejne boiska

Będą kolejne boiska

O budżecie obywatelskim

O budżecie obywatelskim

Będzie bezpieczniej

Będzie bezpieczniej

Komunikacja miejska

Komunikacja miejska