10 maja 2022

Uwaga kierowcy: zmiany na Łódzkiej i Warszawskiej

Uwaga kierowcy: zmiany na Łódzkiej i Warszawskiej
Od środy 11-ego maja, zostanie wprowadzona zostanie zmiana w organizacji ruchu, która polegać będzie na wprowadzeniu ruchu dwukierunkowego na połączeniu ulicy Łódzkiej z al. Havla. Dojazd do skrzyżowania ul. Warszawskiej/Cedrowej oraz dojazd od skrzyżowania Warszawska/Cedrowa do Al. Havla możliwy będzie przez ul. Warszawską, jezdnię północną. Wyjazd z ul. Łódzkiej w kierunku Gdańska poprowadzono ul. Łódzką do tymczasowego łącznika z Al. Havla, Al. Havla do ul. Wilanowskiej i ul. Wilanowską w kierunku Al. Armii Krajowej.
Budowa linii tramwajowej Nowa Warszawska
Fot. materiały prasowe DRMG
Ta organizacja ruchu zostanie wprowadzona od godziny 04.00 w środę 11 maja. Zmiany są konieczne, aby umożliwić wykonanie pętli indukcyjnych oraz docelowej warstwy ścieralnej na ul. Warszawskiej jezdnia południowa, docelowej warstwy ścieralnej na ul. Łódzkiej jezdnia południowa - przy wcześniej wykonanym przejeździe gumowym STRAIL wraz z wykonaniem brakujących chodników przy ul. Warszawskiej i ul. Łódzkiej.

Wprowadzona od środy organizacja ruchu obowiązywać będzie się do końca maja. Wcześniejsze zmiany opisywaliśmy w połowie kwietnia.

Paweł Wiśniewski
redaktor naczelny

Będą kolejne boiska

Będą kolejne boiska

O budżecie obywatelskim

O budżecie obywatelskim

Będzie bezpieczniej

Będzie bezpieczniej

Komunikacja miejska

Komunikacja miejska